Tek Gül

Filtrele ve Sırala
Renk
Ürün Çeşitleri
Gönderim Amacı
Fiyat
Sıralama

Tek Gül

Yüzyıllardır vazgeçilmez hediye seçenekleri arasında yer alan güller, miktarları bakımından pek çok farklı duyguya tercüme olur. Dolayıyla buket, kutu ve setler içerisindeki güllerin sayısına göre temsil ettiği anlamlar değişkenlik gösterir. Sıkça tercih edilen seçenekler içerisindeki tek gül içeren hediyelerin anlamı, merak edilenler arasında yer alır.

Tek gül; evrensel olarak sevgiyi ve aşkı temsil eder. Dolayısıyla hoşlandığınız kişiye, sevgili veya eşinize “Seni Seviyorum” demenin oldukça hoş bir yoludur. Tatlı bir jest olarak görülen kırmızı tek gül, özür mahiyetinde verilen armağanlarda da tercih edilebilir. Bu bakımdan çok yönlü bir seçenek olarak değerlendirilmesi mümkündür.

Yakınlarınıza çeşitli zamanlarda veya özel günlerde tek gül hediye etmeden önce çeşitler ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi edinmeniz avantaj sağlar. Böylece etkili bir hediye seçerken büyük kolaylık sağlamış olursunuz. Tek gül çeşitleri ve seçim sürecine dair ihtiyaç duyacağınız tüm püf noktaları yazı içerisinde bulabilirsiniz.

En Zarif Tek Gül Çeşitleri

Sevgiliye, anneye ve diğer tüm yakınlara hediye edilebilen tek gül; farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Dolayısıyla karar vermeden önce yapmanız gereken ilk şey tüm çeşitleri değerlendirmektir. Bu sayede alıcının zevkine hitap eden doğru armağanı bulmanız mümkün hale gelir. İşte Rosebox kataloglarından en zarif tek gül çeşitleri:

  • Renkli bir kişiliğe sahip olan yakınlarınız için her daim saklayabilecekleri gökkuşağı solmayan tekli gül seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Pastel tonlardan oluşan pudra ve klasik renklere sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
  • İmkansızı başarmanın sembolü kabul edilen mavi gül ile ideal aşka kavuştuğunuz mesajını vermeniz mümkündür. Bu açıdan romantik ilişkilerde kilit rol oynayan bir hediye seçeneğidir. Duygu ve düşüncelerin sembolize edilmesine katkı sağlar. Böylece çiftler arasındaki bağ daha da güçlenir.
  • Ölümsüz aşkın simgesi olan solmayan tekli altın gül aracılığıyla partnerinize şık bir jest yapabilirsiniz. Nitelikli materyallerden üretilen ve cam fanus içerisinde gönderilen bu armağan, uzun yıllar boyu görünümünü koruyabilir. Şık görünümüyle beraber çeşitli ortamlarda kullanıma uygundur. Bu bakımdan hediyenin işlevli olmasını sağlar.
  • Duyguların tüm saflığı ve masumiyetiyle yaşandığı anlamını taşıyan beyaz tek gül, aşkınızı itiraf ederken tercih edebileceğiniz bir seçenktir. Bununla beraber ilişkinizi canlı tutmak için de bu gülleri değerlendirebilirsiniz.
  • Dünyanın dört bir yanında dillere destan bir aşkın simgesi olan kırmızı tek gül ile klasiklerden şaşamayan bir hediye sunabilirsiniz. Duygularınızı açık ve net bir şekilde ifade eden bu özel gül ile verdiğiniz değeri en güzel biçimde karşı tarafa yansıtmış olursunuz.

Rosebox tek gül hediye seçenekleri özel üretim cam fanus içerisinde gönderilir. Sade bir tasarıma sahip olan bu fanuslar, gülün tüm saflığıyla görünür olmasını sağlar. Aynı zamanda dayanıklı yapısıyla dış darbelere karşı korur. Kutu içeriğinde yer alan özelleştirilebilir not ile sözel bir şekilde kendinizi ifade etmeniz mümkündür.

En Avantajlı Kutuda Tek Gül Fiyatları

Kutuda tek gül fiyatlarının belirlenmesinde pek çok farklı parametre rol oynar. Mevsimsel olarak tercih edilen güllerin yetiştirme, bakım, budama ve transfer sürecinde ortaya çıkan masraflar; fiyatlar üzerindeki temel etkendir. Bununla beraber gülün türü ve hediyenin paketlenme biçimi de fiyat belirlenmesine büyük bir etkiye sahiptir.

Avantajlı kutuda tek gül fiyatları ile öne çıkan Rosebox ürünleri, fark yaratan tasarımlara sahip seçenekler sunar. Her bütçeye uygun renk ve türde gül barından bu seçenekler arasından gönlünüzce seçim yapabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu sayede sevgi bağını daha da güçlendirmiş olursunuz.