Sevgiliye Gül

Filtrele ve Sırala
Renk
Ürün Çeşitleri
Gönderim Amacı
Fiyat
Sıralama

SEVGİLİYE GÜL

Sevgi; karşımızdakine hissettiklerimizi anlatmak için zayıf bir kelimedir. Hayat ise; sevgiyi ifade etmek için çok küçük bir zamandır. Bu sebeple sevgimizi göstermenin farklı yollarını değerlendirmeliyiz. Çiçekler, sevgi dolu düşüncelerimizi ve duygularımızı ifade ederler ve tüm zamanların en çok tercih edilen çiçeği hiç şüphesiz ki güldür. Sevgiliye hediye olarak gül gönderimi; sizin için özel olan kişiye sevginizi göstermek için muhteşem bir yol. Sevgiliye gül göndermek, Aranızdaki bağlılığı ifade etmek için ona gül hediye ederek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin yüzünü gülümsetmeyi garanti etmek için Rosebox’ın eşsiz sevgiliye gül aranjmanlarından birisini seçin, aranızdaki bağı güçlendirin!

Sevgiliye Gül Rengi Tercihi

Sevgiliye hangi renk gül göndermeniz gerektiği konusunda emin değilseniz ilk olarak sevgilinizin sevdiği renkleri değerlendirerek başlayabilirsiniz. Bundan da çok emin olamıyorsanız kırmızı, pembe ve beyaz güllerimiz sevgiliye en güzel çiçek gönderim tercihlerinin başında gelmektedir. Rosebox, seçtiğiniz gül modelini, özel mühürlü zarf ile birlikte istediğiniz gün ve saatte sevgilinize ulaştırır.

Sevgiliye Kırmızı Gül Gönder

Özel günlerin vazgeçilmez rengi kırmızı; aşkın, tutkunun ve sonsuz sevginin rengi. Asırlardır süregelen bir adettir sevgiliye kırmızı gül göndermek. Rosebox koleksiyonlarında bulunan kırmızı renkli ürünleri sevgilinize göndereceğiniz gül rengi seçenekleri arasında ön planda tutmanız günün anlamına uygun yorumlanacak ve duygularınızı ifade etmenizi kolaylaştıracaktır.

Sevgiliye Gül Fiyatları

Sevgiliye gül fiyatları gül aranjmanına, gül sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bütçenizi hiç zorlamayacak, her bütçeye uygun gül modellerini Rosebox olarak sunuyoruz. Fiyatlarımızı görmek için Rosebox.com.tr sayfamızdan modellerimizi incelemeniz yeterli.