ROYAL - SİYAH KUTUDA KIRMIZI 4 GÜL

ROYAL - SİYAH KUTUDA KIRMIZI 4 GÜL

Royal Tasarım Siyah Kutusunda 4 Adet Kırmızı Ekvator Gülü

1009 TL 699 TL

ROYAL - SİYAH KUTUDA KIRMIZI 4 GÜL

1009 TL 699,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
ROYAL - SİYAH KUTUDA KIRMIZI 4 GÜL

RoseBox Mini Royal Koleksiyonu, Royal koleksiyonunda olduğu gibi efsanevi siyak kutuda 1,2,3 veya 4 adet kırmızı Ekvator gülü seçenekleri ve mühürlü zarfta kart notu ile sunulan Royal koleksiyonun daha ufak bir kutuda olan versiyonudur. RoseBox Mini Royal koleksiyonun asaleti ile aşkınızı kelimelere ihtiyaç duymadan ifade edecek. Sizde sevdiklerinize RoseBox gülleri ile detay ve kusursuzluğu sunabilirsiniz.

Mini Royal koleksiyonu uygun fiyatlı bir ürün olmasına rağmen ihtişamından ve asaletinden hiç bir şey kaybetmemiş kusursuz bir hediye. Ayrıca 1,2,3 ve 4 farklı adette gönderim yapabileceğiniz bir ürün. Bu kutuya özel seçilen gül rengi kırmızıdır.

Besin tüplerine koyulan her bir Ekvator gülü teslimata kadar tazeliğini korur. Buna ek olarak, strafor kalpı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışardan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Siyah Kutuda Kırmızı Dört Gül

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı kutunun içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, başında gönderim tarihi ve altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınacak. Daha sonrasında zarfın içinde ki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.

Romantik bir hediye olan RoseBox gülleri, yanındaki mühürlü zarfı ve kusursuz sunumu ile sevdiklerinizin aklını başından alacak. Birbirinden farklı seçeneklerde kaliteli EKVATOR GÜLLERİ ve SOLMAYAN GÜL sunumları ROSEBOX.COM.TR adresinde sizleri bekliyor.

Ürün Bilgisi
 • Kutu Ebatı :
  • Mini Royal Kutusu : En: 10 cm x Boy: 50 cm
 • Güller
  • Cinsi : Canlı Ekvator  Gülü
  • Rengi : Kırmızı Gül
  • Adeti : 1,2,3 veya 4

Sevkiyat Bilgileri : Tüm Ürünlerde olduğu gibi Royal Siyah Kutuda 50 Adet Paloma Pembe Gül de ürüne özel teslimat kolisinde sevkiyata hazır hale getirilmektedir. Buna ek olarak, tasarım ekimiz tarafından sevkiyat süresince hertürlü darbeye, kırılmaya ve çizilmeye karşı önem alınmıştır.

Güllerin dal kısımları emici dokulu süngerle sarılıp muhafaza haznesiyle teslimat aşamasında nem ihtiyaçlarının karşılaması sağlanmaktadır.

 • Chrysal Arrive Alive® Eco, kuru nakliyeye kıyasla çiçeklerin varış noktasındaki performansını ve kalitesini artırır.
 • Şehirler arası taşımada uzun süre suya ihtiyaç duymadan çiçekleri taze tutar.
 • Muhafaza haznesi sayesinde yatay taşımada su sızdırmasını engeller, kuru ve sağlıklı teslimat sağlar.

Ürün Bakımı : 

 • İstediğiniz bir vazonun ¾ kadarını ılık su ile doldurun ve kutu içerisindeki bitki besinini suyun içine boşaltıp karıştırın.
 • Dalların alt kısmının 2 cm üzerinden açılı olacak şekilde kesin.
 • ÖNEMLİ! Gül yapraklarını su dolu vazoya yerleştirmeden önce dalların suyun içinde kalan kısmında olan yaprakları kopartın.
 • Her gün azalan suyu ilk günkü seviyesine gelene kadar doldurun. Güller suyu içecektir.
 • 3. günün sonunda bütün suyu boşaltın ve 1. Adımı tekrarlayın. Suyun içinde kalan yapraklar bakteri üremesine sebep olacaktır.
 • DİKKAT! Dalların üst kısmında dikenler olacaktır.
 • Güller açmaya başladıktan sonra kandilin en dışında kalan koruyucu yaprakları kopartın.
 • Bu adımları takip ettiğiniz takdirde güllerinizin olabilecek en uzun süre yaşayacağını garanti ediyoruz.

 

1 Gül Anlamı : Odaklanılmış, özel ve hayranlık içeren bir duyguyu ifade etmek için genelde tercih hep tek gül sipariş etmekten yanadır.

2 Gül Anlamı : Karşılıklı derin sevgiyi ve aşkı ifade eder

3 Gül Anlamı : Seni tahmin ettiğinden daha fazla seviyorum demenin farklı bir yoludur.

4 Gül Anlamı : Aşkından emin olan kişinin artık tamamiyle teslimiyetini ifade eder. Artık seninle olmak istiyorum demenin en sade ve romantik şeklidir.