PUMPKIN - TURUNCU GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

PUMPKIN - TURUNCU GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

Bordo Biyeli Ambalajında, Turuncu Çardak Güller, Turuncu Ekvator Gülleri, Bordo Hypericum, Ruskus ve Phoenix Yaprağı.

1320 TL 890 TL

PUMPKIN - TURUNCU GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

1320 TL 890,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver

Derinlik : 20

En : 20

Boy : 50

Besin Süngeri ve Özel Teslimat Kolisi ile Ambalajlanmaktadır.

RoseBox güvencesiyle oluşturduğunuz tüm siparişler tasarım ekimiz tarafından büyük bir hassasiyetle ürün görseline birebir olacak şekilde hazırlanmaktatır. Özel günleriniz için göstermiş olduğunuz hassasiyet ve incelik bizler içinde önemli bir sorumluluktur.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
PUMPKIN - TURUNCU GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

Pumpkin; altın varaklı mermer desen bordo ambalaj içerisinde, Çok Dallı Turuncu Çardak Güller, Turuncu Ekvator Gülleri, Bordo Hypericum, Ruscus ve Phoenix Yaprağı ile hazırlanmış mevsim çiçek buketi.

Renk Kombinasyonları; Turuncu Tonları

Anadolu illerine gönderimlerde her bir çiçek besin tüpleri ile kargolanmaktadır. Çiçekler teslimata kadar tazeliğini koruyacak şekilde besin tüplerine yerleştirilir. Cotton Candy özel teslimat kutusu içerisinde gönderime hazır hale getirilecek, teslimat aşamasında dışarıdan gelecek hiçbir darbeden etkilenmeyecek şekilde paketlenecektir.

Mühürlü Zarf ve Pumpkin Çiçek Buketi

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı buketin içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, başında gönderim tarihi ve altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınacak. Daha sonrasında zarfın içinde ki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.